stan vojenský S-65 hangár 6x9m I.jakost

Vojenský stan S65 , u nás 6 x 9 m  I.kategorie - stan kompletní, mírně použitý-celtovina mírně vybledlá.   Příslušenství ke stanu : -  kolíky,podpěry,plexi,lana Základní rozměry: 6x6 m. Výška: 3,5 m uprostřed a 1,85 m na kraji. Hmotnost pro variantu 6x9m : 110+35 kg (2 čelní díly + 1 nástavný díl). Nástavný dí... více
35 305.79 Kč bez DPH
Momentálně vyprodáno
42 720 Kč
ks
Tabulky velikostí
Vyberte si zvýhodněné balení
Množstevní slevy
Popis a parametry
Recenze (0)

stan vojenský S-65 hangár 6x9m I.jakost

Vojenský stan S65 , u nás 6 x 9 m

 I.kategorie - stan kompletní, mírně použitý-celtovina mírně vybledlá.

 

Příslušenství ke stanu :

-  kolíky,podpěry,plexi,lana

  • Základní rozměry: 6x6 m. Výška: 3,5 m uprostřed a 1,85 m na kraji.
  • Hmotnost pro variantu 6x9m : 110+35 kg (2 čelní díly + 1 nástavný díl).
  • Nástavný díl ke stanu S-65 o rozměru 6 x 3 m lze například použít jako ideální přístřešek pro koně nebo jiná domácí zvířata.
  • Vojenský stan S-65 doporučujeme vybavit zejména hygienickou vložkou S-65 a pro chladné počasí vložkou oteplovací
  • Podpěry ke stanům všech jakostí jsou dlouhodobě skladované(vzhledové vady,rez)
  • Celtovina stanů je však může být nejednotné barvy - jednotlivé díly mohou být různého data výroby a jiného provedení v oknech a ve spodním lemu. Vždy však k sobě pasují !! 
  • Celtovina je původně z výroby impregnovaná, časem se však impregnace ztrácí a může se stát, že celta při dešti provlhne nebo přímo protéká. Impregnaci k takovým stanům máme v nabídce k zakoupení.

 Základní rozměr tohoto vojenského stanu S65 (6x6 m) tvoří dva čelní dílce o rozměru 3x6 m, mezi které je možno, dle aktuální potřeby, vkládat 3 m nástavné dílce a to libovolný počet. V případě potřeby je však možno vojenský stan postavit i jen jeden z čelních dílců samostatně - jako stánek nebo malé podium (3x6 m). Výška v hřebeni je 3,5 m a 1,85 m u bočních podpěr. Nejběžněji používané rozměry jsou 6x9 až 6x15 m. Každý čelní (krajní) dílec je opatřen vlastním vchodem. V případě potřeby je možno nástavné dílce stanu S65 po stranách vyhrnout vzhůru a nechat tak stan volně zboku průchozí. V případě potřeby je možno stan vybavit prostředky pro použití v zimním období - kamna, oteplovací a hygienické vložky, tyto dodáváme po dodě zvlášť.Základním materiálem je bavlněná plachtovina s nehořlavou a vodu odpuzující impregnací. Konstrukcí jsou velmi odolné kovové podpěry. Pro přepravu stanu v sestavě 6x9 m (dva boční + jeden nástavný dílec) vč.kolíků, podpěr , postačí osobní vozidlo typu combi nebo pick-up.V současné době nabízíme soupravy vojenského stanu S-65 v sestavě 6x6 m, použité, plně funkční nebo i nové. Záleží jen na Vás, k jakému účelu stan potřebujete. U nás Vám celtovinu před zakoupením vždy rozbalíme a Vy si ji můžete sami centimetr po centimetru zkontrolovat. Skladem vždy více kusů - u nás si můžete skutečně vybrat!!!

Ceny u nás jsou za variantu 6x9m - dva krajní + 1ks 3m nástavný díl !

Osobní vyzvednutí stanu pouze po telefonické domluvě 2 dny předem! tel.724432530

Pokud se bude jednat o dopravu stanu dopravcem,nutno informovat 5dnů předem!!!

Foto ilustrativní !!!!

Produkt zatím nehodnocen

stan vojenský S-65 hangár 6x9m I.jakost

Email, na který Vám přijde odpověď
Zadejte kontaktní telefon
Vaše přání, alespoň 3 znaků
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Naposledy navštívené
EUR