Armatex, Valašské Meziříčí - armyshop, prodej vojenského materiálu.
> Úvodní strana > Vojenská výstroj > Boty - obuv > Kanady - boty do akce

Kanady vzor 90 zimní (půllitráky)

Armádní kanady vzor 90 neboli Bufy z přírodní hověziny ve voděodolné úpravě (WATERPROOF). Celokožená zimní armádní obuv. Oteplené pracovní boty vhodné pro plné nasazení v práci i ve volném čase, bez šněrování, pouze s páskem na rychlé stáhnutí kolem lýtka.

Cena: 620 Kč s DPH

  Počet:  
Skladem více kusů.


  • Materiál: přírodní hovězina.
  • Provedení: barva černá. Šité švy. Gumová podešev s výrazným vzorem na špici přišroubovaná vruty, na patě cvoky. Podšívka z měkkého flísu. Přezka pro rychlé stáhnutí kolem lýtka.
  • Velikosti: 3 - 9,5.

Velmi dobře se přizpůsobí Vaší noze. Není potřeba počítat s větší velikostí bot. Pokud máte velikost např. č. 8 (42), doporučujeme použít stejnou velikost bot. Bota se velmi rychle "rozšlápne" a nejen, že netlačí, ale zároveň ani nepadá z nohy (nedře na patu).Kvalitou srovnatelné s botami kanada vz.60. Údržba této celokožené obuvi spočívá ve známém: "čistit, mazat a leštit".

Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky) Kanady vzor 90 zimní (půllitráky)

Výrobce obuvi: fa "Prabos" Česká republika.


Navigace:


Copyright © 2008 Armatex - www.armatex.cz; nahoru